Plán akcí - - 1.3. - 30.4.2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.3.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz doškolovací 8. - 9.r.+ VII.C

VII.C, VIII.B

Kp, Kř, Tul, Vš

 
2.3.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz doškolovací 8. - 9.r.+ VII.C

VII.C, VIII.B

Kp, Kř, Tul, Vš

 
13.3.
(Út)
 

8:55- 9:40

Beseda v knihovně - Velký příběh knihy

VII.A

Zich

 
14.3.
(St)
 

8:55- 9:40

Beseda v knihovně - Sci-fi

VII.B

Mar

10:00-10:45

Beseda v knihovně - Velký příběh knihy

VII.D

Zich

 

Plavání 3. ročníku

 

 

 
15.3.
(Čt)
 

11:40-12:25

Beseda v knihovně - Sci-fi

VII.C

Mar

 

Basketbal 6. + 7. ročník

 

Mat

 
19.3.
(Po)
 

8:55- 9:40

Beseda v MěK Dobříš - Vyšší princip

VIII.C

Mar

11:40-12:25

Beseda v MěK Dobříš - Bible

VIII.B

Fu

 
20.3.
(Út)
 

8:55- 9:40

Beseda v MěK Dobříš - Vyšší princip

VIII.C

Mar

10:00-10:45

Beseda v MěK Dobříš - Vyšší princip

VIII.A

Mar

15:00-17:00

Den otevřených dveří
dohledy dle rozpisu

 

 

 

Divadelní představení - Princezna na hrášku
přípravná třída

 

BedU

 

Beseda v knihovně - Ilustrace
I.C - 3. vyuč. hodina, I.D - 4. vyuč. hodina

 

 

 
21.3.
(St)
 

 

Exkurze- Přerov nad Labem - Velikonoce

VI.B, VI.C

Jin, Mel

 

Plavání 3. ročníku

 

 

 
22.3.
(Čt)
 

10:00-10:45

Návštěva dětí z 2. MŠ v 1. třídách a ve 2.A

 

 

11:40-13:15

Živá knihovna - projekt Aj v Měk Dobříš
doplňují žáci IX.A - skupina Mgr. Pavlíkové Aj

IX.A, IX.C

Jin, PavS

 

Beseda s tajemníkem MěÚ - projekt města
6. ročník - VI.C, 1. vyučovací hodina

VI.C

Jin

 

Exkurze - Přerov nad Labem - Velikonoce

III.C, IV.C

Kl, Kol

 
23.3.
(Pá)
 

8:00-10:45

Hornický domek v Příbrami
+ přípravná třída

I.A, I.B

Duš, Ští

8:55-11:35

Hornický domek v Příbrami

I.C, I.D

Dvo, Zo

 
26.3.
(Po)
 

8:00-12:25

Exkurze - Velikonoční čokoládovna Šestajovice

II.C

Cvr

 

Celodenní projekt v MěK Dobříš - "Tibet"
30 žáků 8. ročníku, 30,- Kč

 

Cib

 

Beseda v knihovně - Ilustrace
I.A - 3.h., I.B - 4.h.

 

 

 
27.3.
(Út)
 

10:00-10:45

Návštěva dětí z 4. MŠ v 1. třídách a ve 2.A

 

 

10:00-10:45

Beseda v MěK Dobříš - Pohádky

II.B

Jil

10:50-12:25

Velikonoční příběh - pořad

III.B

Mos

 

Návštěva dětí ze 4. MŠ Dobříš v 1. třídách

 

 

 

Basketbal dívky III. kategorie

 

Cib

 
28.3.
(St)
 

8:00-12:25

Exkurze - Velikonoce ve skanzenu Vysoký Chlumec

IV.A

Pi, Slab

9:30-10:30

Návštěva dětí z 5. MŠ v 1. třídách a ve 2.A

 

 

10:00-10:45

Velikonoční příběh

V.B

Subh

10:00-10:45

Beseda v MěK Dobříš - Pohádky

II.C

Cvr

10:50-11:35

Beseda v MěK Dobříš - Pohádky

II.A

Štra

16:15

ND Praha - Miniopery
žáci 6. ročníku

 

Kaš, Kuh

 

Plavání 3. ročníku

 

 

 

Návštěva dětí z 5. MŠ Dobříš v 1. třídách

 

 

 
3.4.
(Út)
 

10:50-11:35

Beseda v MěK Dobříš - Poezie

III.A

Cih

11:40-12:25

Beseda v MěK Dobříš - Poezie

III.B

Mos

 
4.4.
(St)
 

 

Plavání 3. ročníku

 

 

 
5.4.
(Čt)
 

13:30-16:30

Zápis do 1. ročníku

 

 

 

Zvláštní cena za kolektivní dílo IV.B - MěK Dobříš
výtvarná soutěž "Ptáci" -11 - 12 hodin

 

Kf

 
6.4.
(Pá)
 

10:00-10:45

Beseda v MěK Dobříš - Poezie

III.C

 

10:50-11:35

Beseda v MěK Dobříš - Poezie

III.D

 

13:30-16:30

Zápis do 1. ročníku

 

 

 
11.4.
(St)
 

8:55-13:15

Divadelní představení v Příbrami

VII.A, VII.B

Mar, Zbi

 

Anglické divadlo v KD Dobříš
8:30 h 3. - 4. ročník, 10:15 h - 5. a 6. ročník, 11:45 hodin - 7. a 8. ročník, vybíráme 60,- Kč Dohled dle rozpisu.

 

 

 

Plavání 3. ročníku

 

 

 
12.4.
(Čt)
 

 

SCIO - testování 5. ročníku
2. - 4. hodinu dle rozpisu - matematika

 

 

 
16.4.
(Po)
 

7:30- 7:45

Úklid areálu školy

VIII.C

 

8:00- 9:40

Beseda v MěK Dobříš - Mikšovský

V.A

Kar

8:00-11:35

Ochrana fauny Hrachov

I.A, I.D

Dvo, Ští

8:00- 9:40

Divadelní představení KD Dobříš - Krejčík Honza
+ přípravná třída

I.B, I.C, II.A, II.B, II.C

Cvr, Duš, Jil, Štra, Zo

 

Exkurze - Český rozhlas + Vyšehrad

VI.C

Jin, Kaš

 
17.4.
(Út)
 

8:00-12:25

Ochrana fauny Hrachov

I.B, I.C

Duš, Zo

 

Strnadovský mlýn u Sedlčan - sportovně ekologický kurz

II.C, III.D

Cvr, Hole, Tury, TurA

 
18.4.
(St)
 

 

Plavání 3. ročník

 

 

 

Strnadovský mlýn u Sedlčan - sportovně ekologický kurz

II.C, III.D

Cvr, Hole, Tury, TurA

 

Scio testování - 5. ročník
dle rozpisu 2. - 4. vyučovací hodina

 

 

 
19.4.
(Čt)
 

 

Strnadovský mlýn u Sedlčan - sportovně ekologický kurz

II.C, III.D

Cvr, Hole, Tury, TurA

 

SCIO testování - 5. ročník
dle rozpisu 2. - 4. vyučovací hodinu

 

 

 

Třídní schůzky
1. stupeň: třídní schůzka nebo konzultace (bude upřesněno v ŽK) 2. stupeň: 15:30 hodin

 

 

 
20.4.
(Pá)
 

 

Strnadovský mlýn u Sedlčan - sportovně ekologický kurz

II.C, III.D

Cvr, Hole, Tury, TurA

 

Projektový den - Den Země

 

 

 

Exkurze - ND v Praze

IV.A

Pi

Zpracováno v systému Bakaláři