Plán akcí - 1. - 30.6.2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.6.
(Pá)
 

 

MDD pro děti ze 4. MŠ Dobříš

IX.A

Fu

 

MDD pro žáky 1. stupně - Aj projekt

VI.C, IX.C

Jin, Kp

 
4.6.
(Po)
 

 

Atletická všestrannost 1. - 5. ročník

IX.A

Fu, Kp, Mat

 
5.6.
(Út)
 

8:00-13:15

IQLandia Liberec

VIII.A, VIII.C

Mel, Mot

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
6.6.
(St)
 

 

Pohádková kovárna Selibov- ŠD

 

VesV, ŠtěV, Sza

 

Plavání 3. ročník

 

 

 
7.6.
(Čt)
 

8:00-10:45

Dobříšské pověsti - projekt Čj/lv.
zámek Dobříš, MěK

VI.A

Kaš

 

Fotografování tříd 1. stupně

 

 

 
8.6.
(Pá)
 

 

Workshop DD - 2. - 3. ročník
od 8:30 hodin, 30,- Kč /žák

 

 

 

Fotografování tříd 2. stupně

 

 

 
11.6.
(Po)
 

 

Recitační soutěž St. Huť - Strž, 1. - 5. ročník

 

 

 

Sportovně turistická akce Blaník

IX.A

Fu, Pet

 
12.6.
(Út)
 

 

Sportovně turistická akce Spálené Poříčí

VII.A, VII.B, VII.D

DušM, Mar, Zbi, Zich

 

Plavání 2. ročník

 

 

 

Sportovně turistická akce Blaník

IX.A

Fu, Pet

 
13.6.
(St)
 

 

Sportovně turistická akce Spálené Poříčí

VII.A, VII.B, VII.D

DušM, Mar, Zbi, Zich

 

Sportovní akce Častoboř

VII.C, VIII.B, IX.B, IX.C

Kp, Kř, Tul, Vš

 

Plavání 3. ročník

 

 

 

Sportovně turistická akce Blaník

IX.A

Fu, Pet

 
14.6.
(Čt)
 

8:00-13:15

Zámek Berchtold
+ přípravná třída

III.C, IV.C, VI.A, VI.C

 

 

Sportovní akce Častoboř

VII.C, VIII.B, IX.B, IX.C

Kp, Kř, Tul, Vš

 

Sportovně turistická akce Blaník

IX.A

Fu, Pet

 

Sportovně turistická akce Spálené Poříčí

VII.A, VII.B, VII.D

DušM, Mar, Zbi, Zich

 
15.6.
(Pá)
 

 

Sportovní den s přípravnou třídou

IX.A

Fu

 

Sportovní akce Častoboř

VII.C, VIII.B, IX.B, IX.C

Kp, Kř, Tul, Vš

 

Povídání o psech

I.C

 

 
18.6.
(Po)
 

16:00

Schůzka budoucích prvňáčků

 

Kf

16:30

Schůzka nových žáků 6. ročníku
zasedací místnost

 

Kaš

 
19.6.
(Út)
 

 

Plavání 2. ročník

 

 

 

DD Zbraslav

IX.C

DušP, Duš

 
20.6.
(St)
 

8:00-13:15

Olympiáda Aj pro 4. a 5. ročník

VI.C, IX.C

Jin, Kp

 

Policiáda 1. - 3. ročník

 

 

 

Projekt - "Dějiny Dobříše"

VII.C

Řeh

 
22.6.
(Pá)
 

 

"Dětské zastupitelstvo" - projekt MěÚ Dobříš
KD Dobříš

IX.A, IX.B, IX.C

 

 

Do 22.6. vyučování dle rozvrhu.

 

 

 

Filmové představení v Praze

VII.D

Zich

 

Projekt "Dějiny Dobříše"

VII.C

Řeh

 
25.6.
(Po)
 

7:30-15:00

Exkurze - Hluboká nad Vltavou s ekologickým programem

III.B, III.D

Hole, Mos

8:00-12:25

Exkurze- Pražský hrad

II.C

Cvr

 

Koněpruské jeskyně

IV.D, V.C

Hor, Malá

 

"Lodí po Vltavě"

IV.A

Pi

 
26.6.
(Út)
 

 

Divadelní představení Metro Praha

VII.A, VII.B

Mar, Zbi

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
27.6.
(St)
 

8:00- 9:40

Slavnostní zakončení školního roku ve třídách

I.A, I.B, I.C, I.D, II.A, II.B, II.C, III.A, III.B, III.C, III.D, IV.A, IV.B, IV.C, IV.D, V.A, V.B, V.C, VI.A, VI.B, VI.C, VII.A, VII.B, VII.C, VII.D, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.A, IX.B, IX.C

 

8:45

Rozloučení s 9. ročníkem
plato školy

 

 

 
28.6.
(Čt)
 

8:00-13:15

Ředitelské volno dle § 24, z. č. 561/2004 Sb.

I.A, I.B, I.C, I.D, II.A, II.B, II.C, III.A, III.B, III.C, III.D, IV.A, IV.B, IV.C, IV.D, V.A, V.B, V.C, VI.A, VI.B, VI.C, VII.A, VII.B, VII.C, VII.D, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.A, IX.B, IX.C

 

 
29.6.
(Pá)
 

8:00-13:15

Ředitelské volno dle § 24, z. č. 561/2004 Sb.

I.A, I.B, I.C, I.D, II.A, II.B, II.C, III.A, III.B, III.C, III.D, IV.A, IV.B, IV.C, IV.D, V.A, V.B, V.C, VI.A, VI.B, VI.C, VII.A, VII.B, VII.C, VII.D, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.A, IX.B, IX.C

 

Zpracováno v systému Bakaláři