Plán akcí -1. - 30.4.2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
3.4.
(Út)
 

10:50-11:35

Beseda v MěK Dobříš - Poezie

III.A

Cih

11:40-12:25

Beseda v MěK Dobříš - Poezie

III.B

Mos

 
4.4.
(St)
 

 

Plavání 3. ročníku

 

 

 

Minibasket - dívky

 

Paul

 
5.4.
(Čt)
 

13:30-16:30

Zápis do 1. ročníku

 

 

 

Zvláštní cena za kolektivní dílo IV.B - MěK Dobříš
výtvarná soutěž "Ptáci" -11 - 12 hodin

 

Kf

 

Volejbal - chlapci

 

Kp

 
6.4.
(Pá)
 

8:55-10:45

Pythagoriáda
zasedací místnost, vybraní žáci 2. stupně

VI.B

Be, Kr

10:00-10:45

Beseda v MěK Dobříš - Poezie

III.C

 

10:50-11:35

Beseda v MěK Dobříš - Poezie

III.D

 

13:30-16:30

Zápis do 1. ročníku

 

 

 
9.4.
(Po)
 

8:00-12:25

Exkurze- zámek Hořovice

II.A, II.B

Jil, Štra

 
11.4.
(St)
 

8:55-13:15

Divadelní představení v Příbrami

VII.A, VII.B

Mar, Zbi

 

Anglické divadlo v KD Dobříš
8:30 h 3. - 4. ročník, 10:15 h - 5. a 6. ročník, 11:45 hodin - 7. a 8. ročník, vybíráme 60,- Kč Dohled dle rozpisu.

 

 

 

Plavání 3. ročníku

 

 

 
12.4.
(Čt)
 

 

SCIO - testování 5. ročníku
2. - 4. hodinu dle rozpisu - matematika

 

 

 

Okresní kolo olympiády z Bi

 

 

 
14.4.
(So)
 

8:00-12:25

Ochrana fauny Hrachov

I.A, I.D

Dvo, Ští

 
16.4.
(Po)
 

8:00- 9:40

Divadelní představení KD Dobříš - Krejčík Honza

I.C, II.A, II.B, II.C

Cvr, Duš, Jil, Štra, Zo

8:00-12:25

Ochrana fauny Hrachov

I.A, I.D

Dvo, Ští

8:55-10:45

Divadelní představení KD Dobříš - Krejčík Honza
+ přípravná třída

I.B

Duš

 

Přijímací řízení 9. ročník - 2. kolo

IX.A, IX.B, IX.C

 

 

Exkurze - Český rozhlas + Vyšehrad

VI.C

Jin, Kaš

 
17.4.
(Út)
 

8:00-12:25

Ochrana fauny Hrachov

I.B, I.C

Duš, Zo

 

Přijímací řízení 5. ročník - 2. kolo

 

 

 

MC Donald´s Cup - okrskové kolo

 

Mat, Paul

 

Strnadovský mlýn u Sedlčan - sportovně ekologický kurz

II.C, III.D

Cvr, Hole, Tury, TurA

 
18.4.
(St)
 

 

Plavání 3. ročník

 

 

 

Strnadovský mlýn u Sedlčan - sportovně ekologický kurz

II.C, III.D

Cvr, Hole, Tury, TurA

 

Scio testování - 5. ročník
dle rozpisu 2. - 4. vyučovací hodina

 

 

 

MC Donald´s Cup - okresní kolo

 

Mat, Vš

 
19.4.
(Čt)
 

8:55-12:25

Divadlo Příbram

IV.B, IV.C

DušP, Kl

 

Třídní schůzky
1. stupeň: třídní schůzka nebo konzultace (bude upřesněno v ŽK) 2. stupeň: 15:30 hodin

 

 

 

SCIO testování - 5. ročník
dle rozpisu 2. - 4. vyučovací hodinu, český jazyk

 

 

 

Strnadovský mlýn u Sedlčan - sportovně ekologický kurz

II.C, III.D

Cvr, Hole, Tury, TurA

 
20.4.
(Pá)
 

 

Strnadovský mlýn u Sedlčan - sportovně ekologický kurz

II.C, III.D

Cvr, Hole, Tury, TurA

 

Projektový den - Den Země - celoškolní projekt
dle rozpisu

 

 

 

Exkurze - ND v Praze

IV.A

Pi

 

Ekologická exkurze - Praha

VIII.B, VIII.C

Kř, Mot

 
23.4.
(Po)
 

8:55- 9:40

MěK Dobříš - Současná literatura

IX.B

Fu

8:55- 9:40

SCIO testování - V.B

V.B

 

10:00-10:45

MěK Dobříš - Současná literatura

IX.C

Fu

 

Okresní kolo olympiády Bi - kat. C

 

Mel

 

Okresní finále MC Donald ´s Cup

 

Mat, Paul

 
24.4.
(Út)
 

8:00- 9:40

Divadelní představení v KD - O chytré princezně
Vybíráme 50,- Kč.

III.B

Mos

11:40-12:25

MěK Dobříš - Současná literatura

IX.A

Fu

 

Plavání 2. ročník

 

 

 

Exkurze Praha - Rozhlas + Vyšehrad

VI.A

Kaš, Kuh

 
25.4.
(St)
 

8:00- 9:40

Divadelní představení v KD - O chytré princezně
Vybíráme 50,- Kč

I.A, I.B, I.C, I.D, II.B, II.C, IV.C

Cvr, Duš, Dvo, Jil, Kl, Ští, Zo

 

Okresní finále MC Donald´s Cup

 

 

Plavání 3. ročník

 

 

 

SCIO testování 5. ročníku
studijní předpoklady - dle rozpisu

 

 

 
26.4.
(Čt)
 

10:00-12:25

Beseda v KD - "jednání zastupitelstva" - 9. ročník

IX.A, IX.B, IX.C

 

 

MěK Dobříš - akce
přípravná třída

 

BedU

 
30.4.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři