Plán akcí_ 1. - 31.5.2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.5.
(Út)
 

 

Státní svátek

 

 

 
2.5.
(St)
 

10:50-12:25

Divadelní představení 8. a 9. ročník - KD
dle rozpisu, vybíráme 50,- Kč

 

 

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
3.5.
(Čt)
 

8:00-12:25

Exkurze - Farma Netluky - projekt MZ ČR

III.C, VI.C

Jin, Kol

 
4.5.
(Pá)
 

8:00-12:25

Koncert v kostele sv. Šimona a Judy

III.B

Mos

 

Exkurze Pražský hrad
+ doplní žáci VII.D

VII.B

Mar, Řeh

 

Florbal - O pohár ředitele školy 2018

 

Cib

 
9.5.
(St)
 

8:00-12:25

Hornické muzeum

IV.D, V.B

Malá, Subh

 

Biologická exkurze Praha
+ biologická praktika 7. ročník

VI.B

Mar, Mel

 

Pohár rozhlasu - ml. žáci

 

Cib, Kp, Mat, Pal

 

Plavání 3. ročník

 

 

 
10.5.
(Čt)
 

 

Pohár rozhlasu - starší žáci

 

Fu, Kp, Mat, Vš

 
14.5.
(Po)
 

8:00- 9:40

MěK Dobříš - beseda se spisovetelem

V.A

Kar

8:00-12:25

Divadlo Metro - Praha

IV.A

Pi

10:00-12:25

Divadelní představení - O křišťálovém srdci

I.A, I.B, II.A, II.B, III.B, III.D

Duš, Jil, Štra, Ští

 
15.5.
(Út)
 

8:00- 9:40

Testování žáků 4. a 6. ročníku do sportovní třídy

 

Cib, Paul

8:00-13:15

Literární cestovka - MěK Dobříš

V.A

Kar

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
16.5.
(St)
 

8:00-13:15

Archeopark Všetaty

VI.A, VI.C

Jin, Kaš

8:00- 8:45

Mazaně proti šikaně /MPP/
tělocvična

IV.B, IV.C

DušP, Kl

8:55- 9:40

Mazaně proti šikaně /MPP/

IV.A, IV.D

Malá, Pi

10:00-10:45

Mazaně proti šikaně /MPP/

V.B, V.C

 

10:50-11:35

Mazaně proti šikaně /MPP/

V.A

ŠtěU

11:40-12:25

Mazaně proti šikaně /MPP/

VI.B

Pi

 

Plavání 3. ročník

 

 

 

Plavecko - běžecký pohár

 

 

 
17.5.
(Čt)
 

 

Krajské kolo olympiády Bi

 

Mel

 
18.5.
(Pá)
 

 

Windsurfingový kurz v Chorvatsku

 

Cib, Paul

 
19.5.
(So)
 

 

Windsurfingový kurz v Chorvatsku

 

Cib, Paul

 

Májové slavnosti
vystoupení žáků

 

Pi

 
20.5.
(Ne)
 

 

Windsurfingový kurz v Chorvatsku

 

Cib, Paul

 
21.5.
(Po)
 

8:00- 8:45

Knížka pro prvňáčka - 1. ročník - MěK Dobříš

I.A

Ští

8:55- 9:40

Knížka pro prvňáčka - 1. ročník - MěK Dobříš

I.B

Duš

10:00-10:45

Knížka pro prvňáčka - 1. ročník - MěK Dobříš

I.C

 

10:50-11:35

Knížka pro prvňáčka - 1. ročník - MěK Dobříš

I.D

Dvo

 

Turisticko sportovni kurz Orlík

V.A

Kar

 

Windsurfingový kurz v Chorvatsku

 

Cib, Paul

 
22.5.
(Út)
 

 

Windsurfingový kurz v Chorvatsku

 

Cib, Paul

 

Ekologický pobyt - Křivoklát

VI.B

Mel, Řeh

 

Turisticko sportovni kurz Orlík

V.A

Kar

 

Plavání 3. ročník

 

 

 
23.5.
(St)
 

 

Windsurfingový kurz v Chorvatsku

 

Cib, Paul

 

Plavání 3. ročník

 

 

 

Turisticko sportovni kurz Orlík

V.A

Kar

 
24.5.
(Čt)
 

8:00-12:25

Turistická vycházka

I.C, III.C

Kol, Zo

8:00-12:25

Farma Netluky - exkurze

IV.A, IV.C

Kl, Pi

 

Turisticko sportovni kurz Orlík

V.A

Kar

 

Windsurfingový kurz v Chorvatsku

 

Cib, Paul

 
25.5.
(Pá)
 

 

Windsurfingový kurz v Chorvatsku

 

Cib, Paul

 

Turisticko sportovni kurz Orlík

V.A

Kar

 
26.5.
(So)
 

 

Windsurfingový kurz v Chorvatsku

 

Cib, Paul

 
27.5.
(Ne)
 

 

Windsurfingový kurz v Chorvatsku

 

Cib, Paul

 
28.5.
(Po)
 

12:00

Pythagoriáda 5. a 7. ročník - okresní kolo

 

Kar

 
29.5.
(Út)
 

12:00

Pythagoriáda 6. a 8. ročník - okresní kolo

 

Kr

13:00-16:00

Školní výlet Hulín - ŠD

 

Tury, VozU

 

Plavání 2. ročník

 

 

 

Beseda se zastupiteli města - 9. ročník
IX.A + 1/2 IX.B 10:00 - 11:00 hodin IX.C + 1/2 IX.B 11:00 - 12:00 hodin V průběhu akce proběhnou volby do dětského zastupitelstva, dohled - třídní učitelé, zasedací místnost

 

 

 
30.5.
(St)
 

 

Plavecko běžecký pohár - krajské kolo

 

Cib

 

Plavání 3. ročník

 

 

 

Exkurze - Pivovar Plzeň

IX.B, IX.C

Kp, Vš

 
31.5.
(Čt)
 

8:00-10:45

Dobříšské pověsti - projekt

VI.C

Kaš

13:00-17:00

Vodní svět Praha - ŠD

 

Bi, Zůz

 

Basketbalový turnaj mezi školami 6. - 9. ročník

 

Paul

Zpracováno v systému Bakaláři