Plán akcí __ 1. - 30.11.2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
4.11.
(Po)
 

8:55-10:45

Program "sv. Anežka" - 30. výročí Sametové revoluce

V.C, V.D

Kol, Subh

8:55-10:45

Program "sv. Anežka" - 30. výročí Sametové revoluce

V.A, V.B

Cih, Mos

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
5.11.
(Út)
 

8:55- 9:40

MěK Dobříš - Bible

VIII.C

Kaš

11:40-12:25

MěK Dobříš - Bible

VIII.B

Zich

16:00

Podzimní tvoření pro předškoláky

 

 

 

Pohár hejtmana Středočeského kraje - florbal

 

Cib

 

Helpík - 1. pomoc
5.B + 5.C dle rozpisu

 

 

 
6.11.
(St)
 

8:55- 9:40

MěK Dobříš - Bible

VIII.A

Kaš

 
7.11.
(Čt)
 

10:50-11:35

MěK Dobříš - beseda, Sametová revoluce

V.B

Mos

 

Plavání II.B + III.D

 

 

 
8.11.
(Pá)
 

 

MěK Dobříš
1. třídy - dle rozpisu

 

 

 

Helpík - 1. pomoc
5.D, 5.A dle rozpisu

 

 

 
11.11.
(Po)
 

8:55-10:45

Dějepisná olympiáda

 

Kuh, Řeh

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
12.11.
(Út)
 

 

Přednáška pana Drobného, cestovatele - charitativní akce
třídy dle rozpisu - 3 skupiny v zasedací místnosti, organizačně zajišťuje Mgr.Petráková H.

 

 

 
13.11.
(St)
 

10:00-11:35

Testování ČŠI - 8. ročník

VIII.C

 

 
14.11.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Testování ČŠI

VIII.B

 

8:00-12:25

Exkurze- Podbrdské muzeum J. J. Ryby

V.B, V.C

Kol, Mos

10:00-11:35

Testování ČŠI

VIII.A

 

 

Plavání II.B + III.D

 

 

 
15.11.
(Pá)
 

8:00-13:15

Testování SCIO - 9. ročník - Ma, Čj, SP

IX.A

Kr

 
18.11.
(Po)
 

8:00-13:15

Testování SCIO - 9. ročník

IX.B

 

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
19.11.
(Út)
 

8:00-13:15

Legiovlak na Dobříši - celodenní akce

IX.A

Zbi

10:00-10:45

MěK Dobříš - beseda

VIII.B

Zich

10:50-11:35

MěK Dobříš - Dlouhý lovec

IX.C

Fu

 

Exkurze - Podbrdské muzeum J. J. Ryby

V.A, V.D

Cih, Subh

 

Představení "Leonardo da Vinci"
tělocvična školy - dle rozpisu tříd 5. - 8. ročník, 50,- Kč /žák

 

 

 

Testování SCIO - 9. ročník

IX.D

Kr

 
20.11.
(St)
 

8:00-12:25

Den s lesníkem

IV.A, IV.B, IV.C

DušP, Hor, Kar

8:55- 9:40

Olympiáda v Aj 6. a 7. ročník

 

PavS

8:55- 9:40

MěK Dobříš - Dlouhý lovec

IX.A

Zich

10:50-11:35

MěK Dobříš - Dlouhý lovec

IX.B

Fu

 

Testování SCIO - 9. ročník

IX.C

Kr

 
21.11.
(Čt)
 

8:00-11:35

Legiovlak v Dobříši

V.A

Cih

 

Plavání II.B + III.D

 

 

 

Konzultace - prospěch a chování
15:30 - 17:30 hodin

 

 

 
22.11.
(Pá)
 

8:00-13:15

Legiovlak v Dobříši - třídní projekt k 28.10.

IX.D

Řeh

 
25.11.
(Po)
 

8:55- 9:40

Olympiáda Aj 8. + 9. ročník - školní kolo

 

Jin

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
27.11.
(St)
 

10:50-11:35

MěK Dobříš - Dlouhý lovec

IX.D

Zich

 

Příbramský anděl

 

Kv

 
28.11.
(Čt)
 

16:00-17:00

Adventní zastavení
celoškolní akce

 

 

 

Florbal . okresní kolo

 

Cib

 

Projektový den - vánoční tradice
9.A + 9.D - dívky

 

TurU, Zbi

 

Plavání II.B + III.D

 

 

 
29.11.
(Pá)
 

8:00-12:25

Filmové představení Příbram
3. - 5. třídy dle seznamu

 

 

 

Olympiáda v českém jazyce - školní kolo
2. - 3. hodina zasedací místnost (2.h. - Mgr. Fulínová, 3.h. Ing. Zicha)

 

 

 

Okresní kolo ve florbalu 3. a 4. kategorie

 

Cib, Paul

 

Přednáška MP Dobříš pro 6. ročník
3. - 6. hodinu třídy dle rozpisu v zasedací místnosti

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři