Plán akcí - 1. - 31.12.2017

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.12.
(Pá)
 

 

Ukončení charitativní vánoční akce - Krabice od bot

 

 

 
4.12.
(Po)
 

8:00-11:35

Ukázka práce skláře
1. a 2. ročník dle rozpisu

 

 

8:00-12:25

Divadlo Metro Praha

V.A, V.C

Hor, Kar

8:00-14:05

Národní dvadlo v Praze, Laterna Magika
představení "Vidím, nevidím"

VI.A, VI.C

Kaš, Kuh

8:55-10:45

Dlouhodobý program SVP

VII.A

Zbi

 
5.12.
(Út)
 

8:00-14:55

Projekt "Děti dětem" - "Mikuláš ve škole"

IX.A, IX.B, IX.C

Fu, Kp, Vš

9:15-10:15

Domov seniorů - "Děti seniorům"
IX. A

 

 

 
6.12.
(St)
 

8:00-11:35

Ukázka práce skláře
1. a 2. ročník dle rozpisu, zasedací místnost

 

 

8:55-10:45

Listování v MěK Dobříš - komiks
žáci VII.D + část VII.C

VII.D

Mar

 

Exkurze Přerov nad Labem

VI.A, VII.B

Kuh, Řeh

 

Basketbal - dívky

 

Paul

 
7.12.
(Čt)
 

8:00-11:35

Ukázka práce skláře
1. a 2. ročník dle rozpisu, zasedací místnost

 

 

8:00-12:25

Exkurze- Národopisné muzeum v Praze - Vánoce a tradice

IV.C, VI.C

Jin, Kl

 
8.12.
(Pá)
 

8:00-11:35

Ukázka práce skláře
1. a 2. ročník dle rozpisu, zasedací místnost

 

 

 
11.12.
(Po)
 

 

Divadelní představení "Ledová královna"
přípravná třída

 

BedU

 
12.12.
(Út)
 

 

Basketbal - chlapci

 

Paul

 
13.12.
(St)
 

8:00-11:35

Hornický domek Příbram

II.A, II.B

Jil, Štra

 

Exkurze Česká televize Praha

III.C, VI.C

Jin, Kol, Pal

 

Kurz 1. pomoci
tělocvična školy, rozpis tříd ve sborovně, dohled dle rozvrhu hodin od 8:00 h

VII.A, VII.B, VII.C, VII.D, VIII.A, VIII.B, VIII.C

 

 
14.12.
(Čt)
 

8:00-13:15

Divadelní představení Písek - Sladovna

III.B, III.D

Hole, Mos

8:55- 9:40

MěK Dobříš - "Soví zpěv" - listování
50,- Kč žák

IX.A, IX.B, IX.C

Fu, Jin, PavS

 
15.12.
(Pá)
 

8:00-12:25

Exkurze- Pražský hrad

IV.A

Pi, Slab

8:00- 9:40

Exkurze- Muzeum Dobříš
výstava + vánoční dílna

III.B

Mos

8:55- 9:40

Exkurze- Muzeum Dobříš
výstava + vánoční dílna

I.D

Dvo

10:00-11:35

Tvořivá dílna v muzeu

I.C

Zo

 
18.12.
(Po)
 

8:00-14:05

Exkurze- předvánoční Praha

VII.C, VIII.B, IX.B, IX.C

Kp, Kř, Tul, Vš

 

Exkurze Mníšek pod Brdy - recyklace odpadů

V.B

Subh, Sudo

 
19.12.
(Út)
 

8:00-13:15

Exkurze - Mníšek pod Brdy

VI.A

Kuh, Řeh

10:00-14:55

Filmové představení Příbram

VII.A, VII.B

Mar, Zbi

 

MěK Dobříš - Vánoční příběh
přípravná třída

 

BedU

 

Vánoční zpívání u stromečku
1. stupeň s Mgr. Piherovou dle rozpisu+ dudy :)

 

 

 
20.12.
(St)
 

17:00

Vánoční ladění ve třídě
přípravná třída pro rodiče

 

BedU

 

Projekt "Děti dětem"
program žáků L. Jindrákové pro děti z přípravné třídy

 

 

 

Exkurze - Drážďany

VII.A, VII.D

Pal, Zich

 

Exkurze Praha - filmové představení, muzeum

VI.B

Mel

 

Vánoční Praha - exkurze

VIII.A, VIII.C

Cib, Mot

 
21.12.
(Čt)
 

8:00-13:15

Vánoční Dobříš - tradice, zvyky

VI.A, VI.C

Jin, Kuh, Řeh

8:00-13:15

Vánoční filmové představení v Praze
skupina Aj Mgr. Křivonoskové

IX.A

8:00- 8:45

Muzeum Dobříš - vánoční dílna

V.C

Hor

8:55- 9:40

Muzeum Dobříš

V.B

Subh

10:00-11:35

Exkurze- Muzeum Dobříš

IV.A

Pi, Slab

10:50-12:25

Vánoční dílna Muzeum Dobříš

III.D

Hole

 
22.12.
(Pá)
 

8:00-11:35

Vycházka - krmení zvěře

I.A, I.B, I.C, I.D

Duš, Dvo, Ští, Zo

8:00- 9:40

Vánoční dílna Muzeum Dobříš

III.A

Cih

 

Vánoční akce tříd
třídní učitelé ve svých třídách, výuka končí 4. vyučovací hodinou

 

 

 

Muzeum Dobříš - drátování
přípravná třída

 

BedU

 
27.12.
(St)
 

 

vánoční prázdniny
zaměstnanci čerpají řádnou dovolenou nebo samostudium

 

 

 
28.12.
(Čt)
 

 

vánoční prázdniny
zaměstnanci čerpají řádnou dovolenou nebo samostudium

 

 

 
29.12.
(Pá)
 

 

vánoční prázdniny
zaměstnanci čerpají řádnou dovolenou nebo samostudium

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři