Plán akcí - 2. - 31.10.2017

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
3.10.
(Út)
 

 

Sportovně turistická akce

VI.B, VI.C

Jin, Mel

 
4.10.
(St)
 

8:00- 8:45

Čas proměn - dívky
zasedací místnost

VII.A(Dív), VII.B(Dív)

 

8:55- 9:40

Čas proměn - dívky
zasedací místnost

VII.C(Dív), VII.D(Dív)

 

8:55- 9:40

Dlouhodobý program SVP

VII.A

Zbi

 
6.10.
(Pá)
 

10:00-10:45

MěK Dobříš

V.B

Mos

 
9.10.
(Po)
 

8:00-11:35

Turistická vycházka do okolí Dobříše

I.A, I.B, I.C, I.D

Duš, Dvo, Ští, Zo

 
10.10.
(Út)
 

10:50-11:35

MěK Dobříš

III.B

Mos

 

Preventivní program - alkohol
dle rozpisu 7. a 8. ročník (dohled vyučující dle rozvrhu) - zasedací místnost

 

 

 

Exkurze- Terezín, Lidice

VIII.C, IX.A, IX.B

Kuh, Řeh

 

Minifotbal - okrsek

 

 

 
11.10.
(St)
 

10:00-10:45

Divadlo v KD Dobříš - "Houbové čarování"
+ přípravná třída

II.A, II.B, II.C

Cvr, Jil, Štra

 

Okrskové kolo - florbal

 

Paul

 

Exkurze Hulice - vodní dům

IV.A, V.A, V.B, V.C

Hor, Kar, Pi, Subh, Slab

 
12.10.
(Čt)
 

8:00-14:00

Okrskové kolo - florbal - dívky

 

Cib

8:55-10:45

Dlouhodobý program SVP

VII.A

 

 

Exkurze Blatná

VII.C, VIII.B

Kř, Tul

 
13.10.
(Pá)
 

8:00-13:15

Exkurze - Dům NATURA Příbram

I.B, IV.B

DušP, Duš

 
16.10.
(Po)
 

8:55- 9:40

Beseda v knihovně - Ezop

VI.C

Kaš

 
17.10.
(Út)
 

8:00- 8:45

Beseda v knihovně - Otec vlasti

VII.C

Mar

8:55- 9:40

Beseda v knihovně - Otec vlasti

VII.A

Zich

 

Okrskové kolo - florbal - chlapci

 

Paul

 
18.10.
(St)
 

8:00- 8:45

MěK Dobříš - vypravěč Martin Hak "Děda Jožka"
50,- Kč/žák

VII.B

Mar

 
19.10.
(Čt)
 

8:00- 8:45

MěK Dobříš - vypravěč Martin Hak "Děda Jožka"
50,- Kč

VII.D

Zich

 

Okrskové kolo - florbal - chlapci

 

Cib, Paul

 

Dlouhodobý program SVP

VII.A

 

 

Minifotbal - okresní kolo dívky

 

Mat

 
23.10.
(Po)
 

10:00-11:45

Knihovna
přípravná třída

 

BedU

 
24.10.
(Út)
 

 

Seznámení s knihovnou - 1. ročník
1.- 4. hodina dle rozpisu

 

 

 
25.10.
(St)
 

8:55- 9:40

Beseda v knihovně - Otec vlasti

VII.B

Mar

10:00-10:45

Beseda v knihovně - Otec vlasti

VII.D

Zich

 

Návštěva 1. ročníků ve 4. MŠ

 

 

 

Projekt "Děti dětem"
1. - 2. hodina dle rozpisu - L. Jindráková

 

 

 
30.10.
(Po)
 

8:00-14:55

Testování SCIO
učebna Informatika II

IX.A

Kr

 

Projekt Podzim
1. -5. hodina III.D

 

 

 
31.10.
(Út)
 

8:00-14:55

Testování SCIO
učebna Informatika II

IX.B

Kr

Zpracováno v systému Bakaláři