Plán akcí _ 1. - 31.10.2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.10.
(Út)
 

 

Třídní schůzky 2. - 9. ročníku - informativní
15:00 h - 1. stupeň 15:30 h - 2. stupeň

 

 

 
2.10.
(St)
 

8:55-13:15

Post Belum - projekt "Naši sousedé"
skupina žáků 8. ročníku

 

Kuh

 
3.10.
(Čt)
 

8:55-13:15

Post Belum - Projekt "Den, kdy se mlčelo"

IX.D

Řeh

 

Plavání II.B + III.D

 

 

 
4.10.
(Pá)
 

 

Setkání se zvířátky - 1. - 2. ročník
dle rozpisu, hřiště B. Němcové

 

 

 
7.10.
(Po)
 

10:50-11:35

Beseda v MěK Dobříš - Mazaní Slované

VI.A

Chňo

12:30-13:15

Beseda MěK Dobříš - Mazaní Slované

VI.C

Mos

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
8.10.
(Út)
 

8:00-12:25

Den s lesníkem

IV.A, IV.B, IV.C

DušP, Hor, Kar

 

Minifotbal chlapci III. sk. - okrskové kolo

 

 
9.10.
(St)
 

 

Florbal 6. + 7. ročník - okrsek

 

Cib, Paul

 

Exkurze - Letiště V. Havla

V.C, VIII.C

Jin, Kol

 
10.10.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Beseda MěK Dobříš - Mazaní Slované

VI.D

Mos

 

Minifotbal chlapci - 8. + 9. r. okrskové kolo

 

Kp, Vš

 

Přespolní běh - krajské kolo 4. + 5. tř. dívky

 

Cib

 

Plavání II.B + III.D

 

 

 
11.10.
(Pá)
 

 

Florbal - okrskové kolo 8. + 9.r.

 

Cib, Paul

 
14.10.
(Po)
 

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
15.10.
(Út)
 

10:50-11:35

Beseda MěK Dobříš - Mazaní Slované

VI.B

Chňo

 

Exkurze Lidice - Terezín

IX.B, IX.C

Kuh, Řeh

 

Minifotbal - okresní finále chlapci 8. + 9. r.

 

 
16.10.
(St)
 

 

Minibasket - okresní kolo

 

Paul

 
17.10.
(Čt)
 

 

Plavání II.B + III.D

 

 

 

Minifotbal dívky - okresní kolo

 

Cib

 
18.10.
(Pá)
 

8:00-11:35

Projekt Post Belum - "Den, kdy se mlčelo"

IX.B

Řeh

11:40-12:25

Projekt Post Belum - dokončení

IX.B

Kaš

 
21.10.
(Po)
 

8:00-11:35

Plavání 2. ročník

 

 

 
22.10.
(Út)
 

8:00-12:25

Exkurze- Vodní dům, Včelí dům

IV.B, IV.C

Hor, Kar

8:00-14:55

Drážďany- exkurze

IX.B, IX.C

Kř, Tul

10:00-10:45

MěK - Nevidíme, neslyšíme - workshop

III.C

Zo

10:50-11:35

MěK - Nevidíme, neslyšíme - workshop

III.D

Malá

 
23.10.
(St)
 

8:00-12:25

Exkurze- Vodní dům, Včelí dům

IV.A, V.D

DušP, Subh

 

Filmová projekce+ Film Festival / MPP/ - 8. ročník
1. skupina - 8 - 9:30 h 2. skupina - 9:45 - 11:15 h

 

 

 
24.10.
(Čt)
 

8:00-12:25

Plavání - II. B, III. D

II.B, III.D

Jil, Malá

10:00-10:45

Beseda MěK Dobříš - Vesmírná odysea

VII.B

Fu

10:50-11:35

MěK - Nevidíme, neslyšíme - workshop

III.A

Ští

11:40-12:25

Beseda MěK Dobříš - Vesmírná odysea

VII.A

Fu

12:30-13:15

Beseda MěK Dobříš - Vesmírná odysea

VII.C

Fu

 
29.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

I.A, I.B, I.C, II.A, II.B, II.C, III.A, III.B, III.C, III.D, IV.A, IV.B, IV.C, V.A, V.B, V.C, V.D, VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VII.A, VII.B, VII.C, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D

 

 
30.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

I.A, I.B, I.C, II.A, II.B, II.C, III.A, III.B, III.C, III.D, IV.A, IV.B, IV.C, V.A, V.B, V.C, V.D, VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VII.A, VII.B, VII.C, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D

 

 
31.10.
(Čt)
 

 

Plavání II.B, III.D

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři