Plán akcí -1. - 28.2.2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
2.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 
5.2.
(Po)
 

8:00-12:25

Planetárium Praha

II.C

Cvr

 
6.2.
(Út)
 

8:55-10:45

Dlouhodobý program SVP

II.C

Cvr

 
7.2.
(St)
 

 

Zahájení plavání 3. ročníku

 

 

 
8.2.
(Čt)
 

 

Výstava v KD Dobříš

V.B

Subh

 
12.2.
(Po)
 

8:00-10:45

Interaktivní výstava - "Hry a klamy" - Příbram

III.B, III.D

Hole, Mos

10:00-12:45

Interaktivní výstava - "Hry a klamy" - Příbram

IV.A, IV.D

Malá, Pi

 

Bruslení 5. ročníku
dle rozpisu 1. - 2. hodina

 

 

 

Helpíkův pohár - 1. pomoc
v zasedací místnosti dle rozpisu - V.A,B,C

 

 

 
13.2.
(Út)
 

8:55-10:45

Dlouhodobý program SVP

II.C

Cvr

13:00-15:00

Akce "Vanda a Standa" v ŠD

 

 

 

Lyžařský kurz 7. ročníků

 

Cib, Paul, Zbi

 
14.2.
(St)
 

8:00-13:15

Exkurze - ČT Praha

VI.A, VI.B

Kuh, Mel

 

Lyžařský kurz 7. ročníků

 

Cib, Paul, Zbi

 

Plavání 3. ročník

 

 

 
15.2.
(Čt)
 

 

Olympiáda z Aj - okresní kolo

 

 

Lyžařský kurz 7. ročníků

 

Cib, Paul, Zbi

 

Bruslení na zimním stadionu
8:30 - 13:00 hodin dle rozpisu 3. a 4. ročník

 

 

 
16.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz 7. ročníků

 

Cib, Paul, Zbi

 
17.2.
(So)
 

 

Lyžařský kurz 7. ročníků

 

Cib, Paul, Zbi

 
18.2.
(Ne)
 

 

Sportovní akce s lyžováním - 4. ročník

 

Cib, Malá, Paul

 

Lyžařský kurz 7. ročníků

 

Cib, Paul, Zbi

 
19.2.
(Po)
 

 

Sportovní akce s lyžováním - 4. ročník

 

Cib, Malá, Paul

 

Exkurze u hasičů
přípravná třída

 

BedU

 
20.2.
(Út)
 

8:55-10:45

Dlouhodobý program SVP

II.C

Cvr

 

Vybíjená II. - otevřená

 

 

 

Sportovní akce s lyžováním - 4. ročník

 

Cib, Malá, Paul

 
21.2.
(St)
 

8:00- 8:45

Beseda v knihovně - Mazaní Slované

VI.C

Kaš

10:00-10:45

Beseda v knihovně - Mazaní Slované

VI.A

Kaš

 

Sportovní akce s lyžováním - 4. ročník

 

Cib, Malá, Paul

 

Školní kolo olympiády biologie

 

Mel, Řeh

 

Plavání 3. ročník

 

 

 
22.2.
(Čt)
 

10:00-10:45

Beseda v knihovně - Mazaní Slované

VI.B

Zich

 

Právní vědomí -náctiletých - JUDr. Kašpar
dle rozpisu 2 skupiny 8:00 - 10:45 a 10:50 - 13:15 hodin, zasedací místnost

IX.A, IX.B, IX.C

 

 

Sportovní akce s lyžováním - 4. ročník

 

Cib, Malá, Paul

 

Vybíjená II. - dívky

 

Sudo

 
23.2.
(Pá)
 

 

Exkurze do pekárny
přípravná třída

 

BedU

 

Sportovní akce s lyžováním - 4. ročník

 

Cib, Malá, Paul

 
25.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz doškolovací 8. - 9.r.+ VII.C

VII.C

Kp, Kř, Tul, Vš

 
26.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz doškolovací 8. - 9.r.+ VII.C

VII.C

Kp, Kř, Tul, Vš

 
27.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz doškolovací 8. - 9.r.+ VII.C

VII.C

Kp, Kř, Tul, Vš

 
28.2.
(St)
 

8:55-10:45

Anglické divadlo v KD Dobříš
výběr žáků 7. a 8. ročníku, 40 žáků

 

 

15:00

Informativní schůzka ke sportovnímu kurzu
třídy III.D + II.C, 17. - 20.4.2018

 

 

 

Výstava v KD Dobříš
přípravná třída

 

BedU

 

Gymnastika

 

Cib, Paul

 

Lyžařský kurz doškolovací 8. - 9.r.+ VII.C

VII.C

Kp, Kř, Tul, Vš

 

Plavání 3. ročníku

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři