Plán akcí 1. - 29.2.2020

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
3.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

I.A, I.B, I.C, II.A, II.B, II.C, III.A, III.B, III.C, III.D, IV.A, IV.B, IV.C, V.A, V.B, V.C, V.D, VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VII.A, VII.B, VII.C, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D

 

 
4.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

I.A, I.B, I.C, II.A, II.B, II.C, III.A, III.B, III.C, III.D, IV.A, IV.B, IV.C, V.A, V.B, V.C, V.D, VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VII.A, VII.B, VII.C, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D

 

 
5.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

I.A, I.B, I.C, II.A, II.B, II.C, III.A, III.B, III.C, III.D, IV.A, IV.B, IV.C, V.A, V.B, V.C, V.D, VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VII.A, VII.B, VII.C, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D

 

 
6.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

I.A, I.B, I.C, II.A, II.B, II.C, III.A, III.B, III.C, III.D, IV.A, IV.B, IV.C, V.A, V.B, V.C, V.D, VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VII.A, VII.B, VII.C, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D

 

 
7.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

I.A, I.B, I.C, II.A, II.B, II.C, III.A, III.B, III.C, III.D, IV.A, IV.B, IV.C, V.A, V.B, V.C, V.D, VI.A, VI.B, VI.C, VI.D, VII.A, VII.B, VII.C, VIII.A, VIII.B, VIII.C, IX.A, IX.B, IX.C, IX.D

 

 
12.2.
(St)
 

 

Spolupráce s 2. MŠ - jazyková učebna

 

Jin

 
14.2.
(Pá)
 

 

Plavání III.A, B, C

 

 

 
17.2.
(Po)
 

 

Olympiáda Aj - okresní kolo

 

Jin

 
18.2.
(Út)
 

8:00-12:25

TECHAK - projektový den

V.D

Subh

 

Bruslení
dle rozpisu IV.C,A, III.D

 

 

 

Vybíjená - smíšená 4. - 5.r.

 

Paul

 

Právní povědomí mladistvých - JUDr. Kašpar
dle rozpisu 2 skupiny žáků 9. ročníku 70,- /žák zasedací místnost

 

 

 
19.2.
(St)
 

8:00-12:25

TECHAK - projektový den

III.D

Malá

 

Bruslení - 1.stupeň
dle rozpisu

 

 

 
20.2.
(Čt)
 

8:00-14:55

Filharmonie Praha

VIII.A, VIII.C

Jin, Kaš, Kuh

8:55- 9:40

MěK Dobříš - beseda

VI.A

 

 

Vybíjená - dívky 4. - 5.r.

 

Malá

 
21.2.
(Pá)
 

 

Plavání III.A, B, C

 

 

 
25.2.
(Út)
 

8:00-13:15

TECHAK Březnice - projektový den

IV.C

Malx

10:50-11:35

MěK Dobříš - beseda

VI.B

Chňo

 
26.2.
(St)
 

8:00-13:15

TECHAK Březnice - projektový den

V.B

Mos

8:55- 9:40

Měk Dobříš

VI.C

 

8:55-10:45

ZŠ Lidická - spolupráce v rámci odborných učeben
jazyková učebna a učebna informatiky - Mgr. Králíček, L. JIndráková, M.B.A.

 

 

16:30

Veselé zpívání - akce pro předškoláky

 

 

 

HASÍK - požární ochrana
dle rozpisu 6. ročník 1. - 4. hodinu

 

 

 
27.2.
(Čt)
 

8:00- 8:45

MěK Dobříš

VI.D

Chňo

8:00-13:15

TECHAK Březnice - projektový den

V.A

Kv

8:00-13:15

Filharmonie Praha

V.C, V.D

Kol, Subh

 
28.2.
(Pá)
 

 

Plavání 3. ročník

 

 

 

HASÍK - požární ochrana
6. ročník dle rozpisu 1. - 4. hodinu

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři