Plán akcí - 4. - 30.9.2017

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
4.9.
(Po)
 

8:00- 9:40

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018.

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

Cib, Cih, Cvr, DušP, Duš, Dvo, Fu, Hole, Hor, Jil, Jin, Kar, Kl, Kol, Kp, Kř, Kuh, Malá, Mar, Mel, Mos, Mot, Pi, Subh, Štra, Ští, Tul, Vš, Zbi, Zich, Zo

 
5.9.
(Út)
 

8:00-11:35

Třídnická hodina

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C

Cih, Cvr, DušP, Duš, Dvo, Hole, Hor, Jil, Jin, Kar, Kl, Kol, Kuh, Malá, Mel, Mos, Pi, Subh, Štra, Ští, Zo

8:00-12:25

Třídnická hodina

7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

Cib, Fu, Kp, Kř, Mar, Mot, Tul, Vš, Zbi, Zich

 
10.9.
(Ne)
 

 

Dobříš v pohybu - akce města s účastí školy

 

Cib, Malá, Paul

 

Zájezd do Anglie
žáci 2. stupně

 

Kř, Pal

 
11.9.
(Po)
 

 

Sportovně turistický kurz České Budějovice - 6. ročník
sportovní třída

6.A

Cib, Paul

 

Zájezd do Anglie
žáci 2. stupně

 

Kř, Pal

 
12.9.
(Út)
 

 

Sportovně turistický kurz České Budějovice - 6. ročník
sportovní třída

6.A

Cib, Paul

 

Zájezd do Anglie
žáci 2. stupně

 

Kř, Pal

 
13.9.
(St)
 

8:55- 9:40

Hasík - 2. ročník

2.A, 2.C

Cvr, Štra

10:00-10:45

Hasík - 2. ročník

2.B

Jil

 

Sportovně turistický kurz České Budějovice - 6. ročník
sportovní třída

6.A

Cib, Paul

 

Zájezd do Anglie
žáci 2. stupně

 

Kř, Pal

 
14.9.
(Čt)
 

 

Sportovně turistický kurz České Budějovice - 6. ročník
sportovní třída

6.A

Cib, Paul

 

Zájezd do Anglie
žáci 2. stupně

 

Kř, Pal

 
15.9.
(Pá)
 

 

Sportovně turistický kurz České Budějovice - 6. ročník
sportovní třída

6.A

Cib, Paul

 

Zájezd do Anglie
žáci 2. stupně

 

Kř, Pal

 
16.9.
(So)
 

 

Zájezd do Anglie
žáci 2. stupně

 

Kř, Pal

 
18.9.
(Po)
 

7:45-10:15

Divadelní představení Příbram - Ať žijí duchové

2.B, 2.C, 3.B, 3.C

Cvr, Jil, Kol, Mos

9:30-12:00

Divadelní představení Příbram - Ať žijí duchové

3.D, 4.D, 5.A, 5.C

Hole, Hor, Kar, Malá

 

Sportovně turistický kurz Nová Živohošť - 5. ročník

5.B

Cib, Paul, Subh

 
19.9.
(Út)
 

 

Sportovně turistický kurz Nová Živohošť - 5. ročník

5.B

Cib, Paul, Subh

 
20.9.
(St)
 

8:00- 8:45

Hasík - 2. ročník

2.A, 2.C

Cvr, Štra

8:55- 9:40

Hasík - 2. ročník

2.B

Jil

 

Atletický čtyřboj

 

Kp, Mat

 

Sportovně turistický kurz Nová Živohošť - 5. ročník

5.B

Cib, Paul, Subh

 
21.9.
(Čt)
 

8:00-14:55

SPŠ Příbram - 9. ročník
výběr žáků 9. ročníku

 

Fu, Kp

 

Staré pověsti české - skupina Pernštejni
Tělocvična školy: 9:00 hodin - 4. + 5. ročník 10:00 hodin - 6.+ 7. ročník TU vybírají 45 Kč/ žák, organizačně zajišťuje: Mgr. Kuhnová, Řehořková Po dobu akce uzavřena tělocvična!

 

 

 

Sportovně turistický kurz Nová Živohošť - 5. ročník

5.B

Cib, Paul, Subh

 
22.9.
(Pá)
 

 

Sportovně turistický kurz Nová Živohošť - 5. ročník

5.B

Cib, Paul, Subh

 
27.9.
(St)
 

8:00-13:15

Den s lesníkem - 5. ročník

4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C

DušP, Holý, Hor, Kar, Pi, Slab

8:00-12:25

Hasík - 2. ročník - exkurze HZS

2.A, 2.B, 2.C

Cvr, Jil, Štra

 
29.9.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři