Plán akcí __ 1.9. - 30.10.2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
2.9.
(Po)
 

8:00- 9:40

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020.

 

 

 
4.9.
(St)
 

8:00-11:35

Stmelovací sportovní akce.
Naplňování OSV - vztahy ve třídě.

VI.A, VI.B, VI.C, VI.D

Chňo, Kr, Mot, Pet

 

Přijímání přihlášek do zájmových kroužků - TU.

 

 

 
5.9.
(Čt)
 

 

Přijímání přihlášek do zájmových kroužků - TU.

 

 

 
6.9.
(Pá)
 

 

Přijímání přihlášek do zájmových kroužků - TU.

 

 

 
9.9.
(Po)
 

 

Sportovně turistický kurz Ćeské Budějovice - 6.ročník

VI.B

Cib, Chňo, Paul

 
10.9.
(Út)
 

 

Sportovně turistický kurz Ćeské Budějovice - 6.ročník

VI.B

Cib, Chňo, Paul

 
11.9.
(St)
 

 

Sportovně turistický kurz Ćeské Budějovice - 6.ročník

VI.B

Cib, Chňo, Paul

 
12.9.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Dopravní výchova ve škole.

V.A, V.B

Cih, Mos

10:00-11:35

Dopravní výchova ve škole

V.C, V.D

Kol, Subh

 

Sportovně turistický kurz Ćeské Budějovice - 6.ročník

VI.B

Cib, Chňo, Paul

 
13.9.
(Pá)
 

 

Sportovně turistický kurz Ćeské Budějovice - 6.ročník

VI.B

Cib, Chňo, Paul

 
15.9.
(Ne)
 

 

Zájezd do Anglie a Skotska

 

Kř, Pal

 
16.9.
(Po)
 

 

Sportovně - turistický kurz Nová Živohošť

V.A, V.B, V.D

Cib, Cih, Kol, Mos, Paul, Subh

 

Zájezd do Anglie a Skotska

 

Kř, Pal

 
17.9.
(Út)
 

 

Sportovně - turistický kurz Nová Živohošť

V.A, V.B, V.D

Cib, Cih, Kol, Mos, Paul, Subh

 

Zájezd do Anglie a Skotska

 

Kř, Pal

 
18.9.
(St)
 

15:30

Třídní schůzky 1. tříd

 

 

 

Zájezd do Anglie a Skotska

 

Kř, Pal

 

Sportovně - turistický kurz Nová Živohošť

V.A, V.B, V.D

Cib, Cih, Kol, Mos, Paul, Subh

 
19.9.
(Čt)
 

 

Sportovně - turistický kurz Nová Živohošť

V.A, V.B, V.D

Cib, Cih, Kol, Mos, Paul, Subh

 

Čtení ve vlaku
+ doplnění žáky 8.A,C

VIII.A, VIII.C

Jin, Kaš, Kuh

 

Zájezd do Anglie a Skotska

 

Kř, Pal

 

SPŠ Příbram - volba povolání
výběr žáků 9. ročníku

 

Zbi, Zich

 
20.9.
(Pá)
 

8:00

Fotografování 1. ročníku

 

 

 

Zájezd do Anglie a Skotska

 

Kř, Pal

 

Sportovně - turistický kurz Nová Živohošť

V.A, V.B, V.D

Cib, Cih, Kol, Mos, Paul, Subh

 
21.9.
(So)
 

 

Zájezd do Anglie a Skotska

 

Kř, Pal

 
22.9.
(Ne)
 

 

Zájezd do Anglie a Skotska

 

Kř, Pal

 
24.9.
(Út)
 

8:00- 9:40

Přednáška "O klimatu bez obalu"
MěK Dobříš, 8:10 h

IX.A

Zich

10:00-11:35

Nízkoprahový klub Terén

 

 

 

Sportovně turistická akce.

VIII.B

Mel

 
25.9.
(St)
 

10:00-11:35

Workshop ČT Praha

V.C

Kol

11:40-13:15

Workshop ČT Praha

VIII.C

Jin

 
26.9.
(Čt)
 

8:00-12:25

Dopravní hřiště Příbram

V.A, V.C

Cih, Kol

12:45

Přespolní běh

 

 

 
27.9.
(Pá)
 

8:00-11:35

Podzimní vycházka

I.A, I.B, I.C

Duš, Dvo, Přh

8:00-12:25

Dopravní hřiště

V.B, V.D

Mos, Subh

 
30.9.
(Po)
 

 

Návštěva nízkoprahového centra Terén
dle rozpisu VI.B, C, D

 

 

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
1.10.
(Út)
 

 

Třídní schůzky 2. - 9. ročníku - informativní
15:00 h - 1. stupeň 15:30 h - 2. stupeň

 

 

 
2.10.
(St)
 

8:55-13:15

Post Belum - projekt "Den, kdy se mlčelo"

IX.D

Řeh

 
3.10.
(Čt)
 

8:55-13:15

Post Belum - Projekt "Naši sousedé"
skupina žákůi 8. ročníku

 

Kuh

 

Plavání II.B + III.D

 

 

 
4.10.
(Pá)
 

 

Setkání se zvířátky - 1. - 2. ročník
dle rozpisu, hřiště B. Němcové

 

 

 
7.10.
(Po)
 

 

Plavání 2. ročník

 

 

 
8.10.
(Út)
 

8:00-12:25

Den s lesníkem

IV.A, IV.B, IV.C

DušP, Hor, Kar

 
9.10.
(St)
 

 

Exkurze - Letiště V. Havla

V.C, VIII.C

Jin, Kol

 
10.10.
(Čt)
 

 

Plavání II.B + III.D

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři